Oczy

Zabiegi na skórę okolicy oka

Zabiegi na okolice oczu

Zabiegi na skórę okolicy oka mają na celu likwidacje zmarszczek, obrzęków i cieni pod oczami, nawilżenie skóry, regenerację i zagęszczenie skóry

Toksyna botulinowa

Wskazanie

  • zmarszczki mimiczne
  • zmarszczki poprzeczne ciała
  • wokół oczu „kurze łapki”
  • pomiędzy brwiami „lwia zmarszczka”

Opis

Toksyna botulinowa – jest naturalną toksyną, która powoduje zahamowanie uwalniania neuroprzekaźnika (acetylocholiny), odpowiadającego za przekaźnictwo impulsów pomiędzy zakończeniem neuronów a włóknami mięśniowymi.

Blokuje tzw synapsy nerwowo-mięśniowe, jej działanie jest odwracalne.

Efekty

Efekt działania pojawia się już po ok. 7 dniach i utrzymuje się ok. 4-6 miesięcy

Mezoterapia

Mezoterapia to zabieg polegający na śródskórnym podaniu preparatów odżywczych. Mają one na celu regeneracje, nawilżenie, zagęszczenie skóry, likwidację drobnych zmarszczek, odżywianie cebulek włosów na skórze głowy.

Polecamy zabiegi:

Karboksyterapia

Wskazania

  • lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej
  • zwiotczenia i brak elastyczności skóry
  • cienie i obrzęki pod oczami

Opis

Karboksyterapia to obecnie najskuteczniejsza metoda redukująca cellulit, rozstępy i tkankę tłuszczowa. Stale obecny w naszym organizmie dwutlenek węgla reguluje przepływ krwi.To dzięki niemu rozszerzają się naczynia krwionośne. CO2 podany pod skore przyspiesza przepływ krwi,stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu. Dwutlenek węgla stosowany w medycynie estetycznej ma rozbić nagromadzony tłuszcz. CO2 po podskórnym podaniu rozbija mechanicznie złogi tłuszczu i silnie rozszerza naczynia krwionośne zwiększając przepływ krwi do obszaru, który stymuluje metabolizm. Następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry oraz zwiększa drenaż limfatyczny. Mikrokrążenie zostaje przywrócone i pobudzone, co oznacza więcej tlenu i substancji odżywczych dla skóry.

Nici PDO

Stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Mogą być również stosowane jako zastępstwo dla zabiegów inna metodą, ponieważ wprowadzając je w skórę twarzy można osłabić działanie mięśni mimicznych. Nici rozpuszczają do 6-8 miesięcy, efekt ich działania zostaje osiągnięty po 2 tygodniach od zabiegu i może utrzymywać się do 2 lat.